Strona główna

    • Aktualności

          • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

            W dniu 21.06.2024 roku odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Pani dyrektor, Danuta Gubała, wręczyła najlepszym uczniom w szkole świadectwa z wyróżnieniem. Odbyło się również pożegnanie uczniów klasy ósmej, przez Panią dyrektor, wychowawcę Panią Jolantę Pszenną i klasę siódmą.

          • Piłkarski turniej „czwartoklasistów”

            10 czerwca odbył się turniej o puchar Wójta Gminy Iława w piłkę nożną „czwartoklasistów” w Wikielcu. W tym turnieju bardzo dobrze wyparli uczniowie szkoły w Lasecznie, zajmując drugie miejsce w turnieju i zdobywając wicemistrzostwo gminy.

          • Wycieczka do Kaczego Bagna

            Dnia 29.05.2024r., dzieci z oddziałów przedszkolnych miały okazję uczestniczyć w wycieczce do Kaczego Bagna. Był to dzień pełen przygód i nowych doświadczeń, które na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczestników. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki, która jest dostępna poniżej.

          • Klasy I-III w Olsztynku

            27 maja 2024 r. uczniowie klas I-III odwiedzili Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku.

            Dzieci miały okazję obejrzeć zbiory muzealiów ruchomych i nieruchomych. Obiekty tam zgromadzone pochodzą z różnych terenów wiejskich m.in. Warmii i Mazur, Małej Litwy, Prus Wschodnich, Prus Górnych oraz regionów północno-wschodniej Polski. Były to budynki mieszkalne, sakralne, zabudowania gospodarcze i przemysłowe. Natomiast wyposażenie budynków stanowią eksponaty pokazujące tradycyjne metody pracy i obrzędy na wsi z XIX i XX wieku. Najbardziej dzieciom spodobał się duży wiatrak, miały możliwość obejrzenia go od środka i wejścia na samą górę wiatraka.

          • „Trzymaj formę”

            W dniu 07.05.24 w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę” uczniowie klas IV-VIII przygotowali zdrowe śniadanie. W tym dniu szkołę odwiedziła pani Agnieszka Kozłowska, pracownica Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Iławie, która przeprowadziła prelekcję na temat zasad zdrowego odżywiania i oznakowania produktów żywnościowych. Przygotowane śniadanie - kolorowe kanapki, sałatki oraz koktajle - było pełne witamin i energii. Zdrowe nawyki żywieniowe to fundament naszego codziennego życia. Wspólne przygotowywanie i posiłek są doskonałym sposobem na budowanie więzi społecznych i promowanie zdrowego stylu życia.

          • Spotkanie z aktorką i fotomodelką Magdaleną Turowską

            Spotkanie z aktorką i fotomodelką Magdaleną Turowską było niezwykłym wydarzeniem dla uczniów naszej szkoły. Aktorka, która zdobyła popularność dzięki swoim występom w reklamach, opowiedziała o swojej pracy, pasji oraz doświadczeniach związanych z aktorstwem. Uczniowie mieli okazję zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o tym co dzieje się za kulisami. Podczas spotkania Pani Magdalena podzieliła się kilkoma anegdotami z planów zdjęciowych, które ilustrowały zabawne i zaskakujące sytuacje, z jakimi spotyka się aktor reklamowy. Mówiła też o satysfakcji, jaką daje jej praca, szczególnie kiedy widzi efekty końcowe i pozytywne reakcje widzów. Spotkanie było inspirujące i edukacyjne, pozostawiło po sobie wiele pozytywnych wrażeń i motywacji do działania. Dziękujemy Magdalenie Turowskiej za ciekawe i pouczające spotkanie oraz za znalezienie czasu na odwiedzenie naszej szkoły.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Piątek 26.06.2026
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 120771
    • Galeria zdjęć

      • brak danych