Strona główna

    • Aktualności

          • Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

            Dnia 13 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. To wyjątkowe wydarzenie przypomniało nam jak ważne są wolność, odwaga i miłość do Ojczyzny.

            Podczas uroczystości uczniowie klasy piątej i czwartej zaprezentowali wiersze i pieśni patriotyczne, które wprowadziły wszystkich w podniosły i wzruszający nastrój. Słowa poetów i melodie znanych pieśni przypomniały o trudnej drodze Polaków do odzyskania niepodległości i o tym, jak wiele pokoleń walczyło byśmy mogli dziś żyć w wolnej Polsce.

          • Godzina wychowawcza w klasie 8

            Ależ to była wesoła godzina wychowawcza! Najpierw ozdobiliśmy klasę, potem przygotowaliśmy stół. Były słodkie przekąski i napoje. Bawiliśmy się w loterię i wróżby. Karol, Igor, Weronika zorganizowali koncert. Słuchaliśmy muzyki, żartowaliśmy, rozmawialiśmy.

            Miny ósmoklasistów świadczą o tym, że impreza klasowa była udana.

          • XIV Konkurs Pieśni i Piosenki Polskiej

            W Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbył się XIV Konkurs Pieśni i Piosenki Polskiej. Miał on na celu uczczenie Święta Niepodległości. Wśród uczestników byli uczniowie naszej szkoły.

          • Szkoła do hymnu

            Dnia 7 listopada o godzinie 11:11 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. W wydarzeniu uczestniczyła cała społeczność szkolna. Wspólnie i uroczyście odśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu narodowego – „Mazurka Dąbrowskiego”. Akcja miała na celu uczczenie Narodowego Święta Niepodległości, przypadającego 11 listopada oraz kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

          • Zaelektryzowani

            W dniu 7 listopada odbył się pokaz doświadczeń fizyczno-chemicznych zaprezentowany przez przedstawiciela grupy Zaelektryzowani. Wykonano w ciekawej formie doświadczenia związane z powietrzem, ciekłym azotem i innymi gazami oraz siłą odśrodkową. Uczniowie mieli okazję pogłębiać swoją wiedzę w tym zakresie a także świetnie się bawić.

          • Regionalny turniej piłki ręcznej w Ząbrowie

            W dniu 29 października 2025 roku w Ząbrowie, na boisku pod balonem, odbyły się regionalne rozgrywki w piłce ręcznej w ramach turnieju „Ręczna na Orliku”.

            Nasza drużyna z Laseczna spisała się bardzo dobrze , zajmując drugie miejsce w turnieju.

            Brawo dla całej drużyny! 🤾‍♂️👏

          • Wieczór filmowy i karaoke w jesiennym klimacie – niezapomniany czas w naszej szkole!

            W piątek, 24 października, w godzinach 18:00–22:00, uczniowie klas IV–VIII naszej szkoły spędzili wyjątkowy wieczór pełen radości, muzyki i wspólnej zabawy. Z okazji jesieni zorganizowaliśmy wieczór filmowy połączony z karaoke, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

            Sala zamieniła się w przytulne kino – dzieci przyniosły śpiwory, kocyki i poduszki, tworząc ciepłą, domową atmosferę. W trakcie seansu nie zabrakło oczywiście przysmaków – był popcorn, gorące kakao i herbata, które idealnie wpisały się w jesienny klimat.

          • Turniej lekkoatletyczny w Wikielcu

            24 października odbył się turniej lekkoatletyczny w Wikielcu, w którym wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej z Laseczne. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartej, trzeciej i drugiej. W zawodach wzięło udział sześć reprezentacji szkół, a uczniowie z Laseczna zajęli bardzo wysokie drugie miejsce, ustępując tylko gospodarzom i tym samym awansowali do następnego etapu tych zawodów.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Piątek 26.06.2026
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 120671
    • Galeria zdjęć

      • brak danych